pusinka50

Lze na netu najít nebo v nějakém programu vytvořit: obyčejný úplně jednoduchý Kalendář 2013?

Nemyslím klasické kalendáře, jako je jmenný, pracovní, plánovací, stolní či závěsný atd.atd.
Myslím jednoduchou stránku A4, kde budou nadepsané pouze měsíce roku a pod názvem měsíce budou napsané dny (po, út, stř…) + čísla (datumy dnů) od 1 – 30 či 31.
Nějak takhle jednoduše:
Leden
p ú st čt pá … atd
1 2 3 4 5 ……atd.
8 9 10 11 12 ……atd.
 …atd.

Nechce se mi s celým rokem 365 dní ručně vypisovat a upravovat to. Pomůžete mi toto nebo něco podobného najít či poradit? Já jsem nic nenašla. Díky:-)

Nejlepší odpověď
bolak

A k čemu to potřebuješ? Nerozumím tý potřebě to vytvýřet, nebylo by jednodušší si někde koupit nebo požádat o reklamní kalendář, o tu malou kartičku ve formátu A7, co se vejde do peneženky?

Jinak jsou taky na netu > http://www.zby­nekmlcoch.cz/in­formace/images/sto­ries/clanek-obrazek-fotografie/nastenny-kalendar-2013-ke-stazeni-online-zdarma.jpg stačí vytisknout…

https://www.go­ogle.cz/search?q=ka­lend%C3%A1%C5%9­9+2013&um=1&hl=cs&cli­ent=opera&rls=cs&ch­annel=suggest&tbs=is­z:l&tbm=isch&sou­rce=lnt&sa=X&e­i=tOSiUNfHJen­m4QSitoGQBg&ved=0CCIQ­pwUoAQ&biw=1887&­bih=936

A kdyby sis nedala říct a za každou cenu ěmla potřebu něco tvořit, tak nejjednodušší by to bylo asi v excelu.

Další odpovědi
anonym

v 1:25 žádat pomoc, slušní lidi spí, naštěstí jsem rošťák a klikni na obr kalendáře a pak si jej stáhni http://www.zby­nekmlcoch.cz/in­formace/images/sto­ries/clanek-obrazek-fotografie/nastenny-kalendar-2013-ke-stazeni-online-zdarma.jpg, jinak si jej můžeš vytvořit v excelu, zoner foto a jiných aplikacích přesně jak ti vyhovuje.

pusinka50

ad bolak: já si do něj potřebuju kroužkovat nepravidelný směny, takže jakýkoliv kudrlinky a obrázky jsou mi na nic a zbytečně zabírají místo, který potřebuju k co největšímu písmu na A4, abych to vůbec přečetla (příp. i bez brýlí na blízko). 🙂

bolak

česílko: tak na vopisování 1:1 :D

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/schovavate-si-vsechna-ta-lejstra-z-banky

anonym

chvíli mi trvalo, ale pak jsem ty šuplíky objevil