autacek

Lze na medvědím trhu směnit tranzistoráky a drahé foťáky za zlaťáky a za ty si koupit maliny, med a slané buráky?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

brum brum

Nesprávně formulovaná anketa.
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-zde-v-anketach-je-li-dana-jina-moznost-zvrhnou-se-reakce-korespondentu-prave-k-vyberu-jina

Brum brum – když medvědi zaútočí na turisty, tak se rozutíkají po lese a

„Na pěšině zbydou po nich tranzistoráky
A dívčí dřeváky a drahé foťáky
Medvědi je v městě vymění za zlaťáky
Za ty si koupí maliny, med, a slané buráky atd. “

Brum brum …

"Medvědí nevědí! tolik jako Ivo Pešák a Banjo Band

Až se vše dovědí, tak budou tranzistory nabízet na tržišti a spíš než za staré buráky je vymění za bukvice a lesní plody.

Komu ale prokáží medvědi medvědí službu?

Další odpovědi
dubraro

ano

Pokud to bude trh, na němž klesají ceny, tak ano.

luckykubrt

ne

Med prodávají lesní včely a burské oříšky veverky. 🙂

střevo

ano

co by ne, fsechno de

ivzez

brum brum