DamandaOtaku

Lze na facebooku skrýt aktivitu vešerou aktivitu?

Ano,je fajn,že když si občas nechci s někým povídat můžu prostě vypnout chat ale není to nic moc platné,když chci okomentovat nebo „lajknout“ nějaký příspěvek,jelikož se to pravděpodobně objeví i té dotyčné osobě :).Lze nějak skrýt na facebooku moji veškerou aktivitu? :)
Doplňuji:
*omlouvám se,za „trošku“ zmatený nadpis :D

Odpovědi
Jsemtady

Veskera aktivita ne. Tak logicky .. kdyz neco olajkujes .. tak chces dat vedet ostatnim ze se ti to libi. Jakej smysl by melo davat necemu like, kdyz bys to nikomu neukazala. To nemusis davat like.
Jinak jde nastavit leccos, treba kdyz nekomu vlozis na plochu prispevek, aby to vudel jen on, nebo nekdo tobe, abys to videla jen ty. Je tam i nastaveni „pouze ja“ tak to zkus vsude dat a uvidis. Jde to nastavit i u kazdeho prispevku zvlast. Jen lajky si myslim ze stejne neupravis, to proste kazdej uvidi ze to mas olajkovane.