Akko

Lze mi o svem byvalem…Nechci ji ztratit,ale jsem proto nestastny

Jsou spolu v jedne kancelari a on na ni stale naleha.Vim to,ale ona to taji.

Nejlepší odpověď
Toruk

To že je tvá přítelkyně se svým bývalým v jedné kanceláři, to je opravdové neštěstí a jestli to dokážeš překonávat, jsi hrdina. Já bych viděl východisko v tom, že by spolu nebyli; navrhnout, aby se dohodla se svým zaměstnavatelem, aby to tak zařídil. Je to myslím dostatečně pochopitelný motiv.
Doplňuji:
Pro -iv-: rozumím ti, ale tento vztahový problém není zanedbatelný… nevím co by mohlo být pro vztah destruktivnější než model v podání Akko. Pokud je zaměstnavatel moudrý, ví, že je třeba zabývat se nejen produktivitou zaměstnanců, ale do jisté míry i jejich osobnostmi- souvisí to. Ovšem nakonec tento problém vlastně může mít vliv i na produktivitu přítelkyně respondenta, tím, že to negativně působí na její psychiku.

Další odpovědi
anonym

Tak to budete muset byt nestastny bohuzel i nadale. Slecna vam to taji asi z lasky k vam. Vi , ze zarlite a bylo by to pro ni jeste horsi , kdyby vam to priznala. A pro vas take. Dnes je kazdy rad , ze ma praci , tak do slecny nehustete . Muze prijit jiny kolega a bude nalehat zase on. Je jedno , ze tento je " byvaly " pritel. Jestlize zarlite ( vy tomu rikate , ze jste nestastny ) , tak musite zapracovat na sobe. Je to o zivote , no. Kazdy z nas si tim prochazime – mozna. z obouch stran. Drzim palce ( slecne ) , ale i vam , at to ustojite. -iv-
Doplňuji:
Toruku , take dobry napad. Ale kdyby mel zamestnavatel resit neustale rozchody a smutky pritele , ci pritelkyne … na pracovisti – bylo by to : skatulata hejbejte se , a obavam se , ze by nedelal nic jineho. 🙂

arygnoc

láska je ne jenom přijímaní jejích slastí, ale i přinášení obětí.

Ta vaše milovaná by si proto měla hledat jinou práci (třeba i tu samou, co dělá), aby se zbavila bývalého.

Pokud ji to nevadí, že je s ním v jedné kanceláři, uvažoval bych o tom, že možná není až tak moc bývalý, ale jen přechodně bývalý, možná zadní vrátka. I to utajování sa mi nezdá moc košér.

Nevím, jenom uvažuji, nekuvikám, ale nelíbí se mi to.

žolik

tohle je přímo nešťastí samo o sobě,je pravdou že důvěra spojuje,ví dva hledejte řešení,pokud je tam lež je to špatné.

Zdroj: žolík