dudu

Lze měřitelně zhubnout i pomocí techniky?

Odborníci tvrdí, že v našem těle i na jeho povrchu běžně vegetuje obrovské množství mikrobů a podobných breberušek. Údajně váží téměř dva kilogramy a jejich množství převyšuje počet buněk lidského těla.
Je známo, že zmíněnou havěť úspěšně likviduje ultrafialové světlo. V této souvislosti mě napadlo, že budu-li se opalovat horským slunkem, jeho paprsky nakrátko zlikvidují velkou část anexe mikrobů na povrchu těla, což by se mělo projevit měřitelným poklesem váhy – přibližně o jedno kilo. Blbinkám, nebo je moje úvaha logická?

Nejlepší odpověď
dubraro

IMHO to moc nepomůže. Nejvíc je jich ve střevech.

Další odpovědi
Dochy

Blbinkáš, protože přímo na povrchu těla jich tolik nebude 😉 a výrazně hloubš se s tím UV světlem nedostaneš bez zdravotních komplikací.

zjentek

Ty blbinkáš běžně, ale teď je to naopak hodně zajímavý. Ho- dně zajímavý! Už se těším, až si počtu odpovědi, tohle mě zvlášť zajímá. Sám to nevím. Hvězdička bez jedničky pro tebe, kolego… smekám.

Dudu ty oe a způsoby cvičení jsou podle tebe co?
Techniky, ne?

A mixér je podle tebe co? Takže když se teď denně, po dobu jednoho roku rozhodnu pro smoothie ke snídani i večeři , abych zhubnul a doma nemám mixér, tak si můžu tak akorát „chuchnout“, takže hubnu pomocí čehože?
Techniky, ne?

;)

Emefej

Blbinkáš. Většina z nich přebývá v útrobách, řada z nich plní tělu prospěšnou funkci a po jejich likvidaci můžeš mít zdrav. potíže.

zjentek

Odpusťte některým, neb nevědí, co činí..