Georgo2010

Lze lepenou vazbu u knih zpevnit tak, aby nevypadávali stránky?

Nejlepší odpověď
baghira

Lze celou knihu převázat znovu (buď v knihařství nebo to zkusit amatérsky).

http://rapidsha­re.com/files/37193128­7/Vazani_knih­ClearScanOCR.pdf

Další odpovědi
Katusa

Zpevnit by asi nestačilo, muselo by se to nechat sešít. Pokud je kniha tvoje a chceš ušetřit a je po okrajích od vazby dost místa, třeba by stačilo nechat to hodit do koužkové vezby. Účelové by to bylo, horší je to z estetického hlediska