FlAsh_7

Lze koupit zlato fyzicky?

Dobrý den, lze v dnešní době koupit zlaté mince/cihly/slitky ještě v kamenném obchodě?

Odpovědi
Drap

Samozřejmě

mosoj

Viz. Investiční zlato.

https://www.go­ogle.cz/search?sou­rce=hp&ei=8SwsXbnfCM­X66QTz1LaoAg&q=in­vesti%C4%8Dn%C3­%AD+zlato&oq=in­veswti%C4%8Dn%C­3%AD+zlato&gs_l=psy-ab.1.0.0i13l10­.2654.7538..10690­...0.0..0.241­.2020.8j9j1..­....0....1..gws-wiz.....0..35i39j0i131­j0i67j0.V3Nthpqir­fA

Tw!st

Jak si tak čtu tvé otázky, vidím v tobě sebe, tak 5 let zpět. Máš prázdniny a chceš dělat něco produktivního. Doporučím ti použít internet, tam se dá něco budovat a můžeš začít úplně bez peněz. Máš sociální sítě- buduj fanbase. Máš pár stovek/nějakou tu tisícovku k investici- kup si knihy. Nebo třeba zkus to programování, tam podle mě můžeš najít větší úspěch než ze zlaté cihličky která ti bude 5 let ležet pod postelí a pak ji prodáš za 10% více než si ji koupil – inflace= stejně na tom nic nevyděláš.

Emefej

Ano.

novaklen

Jasně že ano. Podobně jako třeba zlaté šperky si můžeš osobně do prodejny zajít koupit třeba i zlaté slitky nebo mince. Já jsem si takto byla vyzvedávat v pražské prodejně Zlaťáky mince lunární série – https://zlata­ky.cz/lunarni-serie které jsem si u nich objednala. Stály celkem dost a nechat si je posílat Českou poštou jsem považovala za až moc velký risk. Zvlášť když mi už v minulosti několik zásilek ztratili.