alice152

Lze koupit vitamín B17 a pod jakým názvem se prodává?

Odpovědi
marci1

B17 Apricarc.

Zdroj: http://www.he­ureka.cz/?h[fraze]=Terezi­a%20Company%20B17%20A­pricarc%20s%20me­ru%C5%88kov%C3%BDm%20o­lejem%2050%20k­apsl%C3%AD

arygnoc

ďalší zaručený liek.

dávajte pozor, môžete sa i otráviť.
rozhodne o užívaní „vitamínu“ informujte lekára!

citujem:
„Jako v každé přírodní látce je však obsah amygdalinu v každém jádru jiný. Obecně se říká, že by člověk neměl sníst víc než pět jadérek denně, pokud už si na nich chce pochutnávat. Problém je, že „léčebné“ dávky proti rakovině doporučované prodejci tohoto zázraku, jsou nesrovnatelně vyšší. Další problém je, že ani v sušených jádrech meruněk nedokáže člověk odhadnout bezpečné množství jedovaté látky, takže se může snadno přiotrávit nebo otrávit. A mimochodem: otrava je to nepříjemná. Křeče, zvracení a ochrnutí dýchacích svalů, které vede ke smrti.“

viac na http://www.vi­talia.cz/clan­ky/vitamin-b-17/

Pettrr

Zkuste take FOLAXAN, manželce se osvědčil při léčbě rakoviny prsu 3×2 tobolky denně. Máte-li v okolí někoho s prokázanou diagnózou rakovinového nádoru jakéhokoliv stupně a jakkoliv beznadějného rozsahu, neváhejte a v zájmu jeho vyléčení a záchrany jeho života použít tento účinný prostředek, nejlépe samozřejmě pod lékařským dohledem.
Doporučuji.

Zdroj: www.folaxan.com