Stefan8888

Lze koupit Bitcoin v malé části bez dokladů?

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli lze koupit Bitcoin (např.: za 100 kč) bez dokladů? Chtěl bych si to odzkoušet. Hledal jsem na internetu asi hodina, avšak jsem nic nenašel (asi hledám špatně).

Předem děkuji za odpověď, Štěpán.

Odpovědi
aliendrone

Ale no tak – dělá se to nákupem na ofiko burzách směnárnách vyžadujících identitu (ale žádný stres, z mnoha důvodů je to LEPŠÍ, zvláště pro začátečníka), neboj, že bys tím přišel o anonymitu. Hned jakmile budeš mít pár satoshi v peněžence (výhradně za tímto účelem zřízené), přepošli si je do peněženky jiné (kterou si zřídíš právě proto, aby nikdo nemohl slídit) – jakákoliv transakce zamete stopy. Nicméně – doporučuji ještě HODNĚ studovat (např. CENU transakce [poplatky za ni]). Začít bys měl „přehozením myšlení“ na hodnoty světové měny, ty stokoruno. ;) :D :D