dust8

Lze koupit antabus či něco podobného i bez předpisu? Jaké jsou mimi antabusu ostatní přípravky?

Škoda, že mě to chlastání tak baví. ;). To je tak trpká rozlučka! ;) Brečím. Je možné, že alkoholik žije jen, když je pod parou?!

Odpovědi
aliendrone

Pokud vím, tak ne. Ale nejsem mastičkář, tož to nevím jistě. Ovšem co se týká mimí Antabusu, tak to nejspíš budou Antabusíčky, ňu ňu ňu – ti jšou tak loztomilí a klásní! ;)

Kepler

Antabus je jen na lékařský předpis a nic podobného neznám. Je to hrozná sviňa, disulfam se původně používal jako urychlovač vulkanizace. Ano, alkoholik žije jen když je zhulákaný jako prase. Když mocí mermo žít nechceš, chlastej Becherovku. On už tě možná někdo zabije.