Lze klonovat simkartu? Slyšel jsem ze v dnešní době to jiz nejde.A umí to někdo na Opavsku? Jedná se o Vodafone

Dobrý den, zajímalo by mě jestli je ještě v současné době možné naklonovat sim kartu Vodafonu, abych ji mohl pouzívat ve dvou přístrojích,sa­mozřejmě že bych vždy používal mobil podle toho který je po ruce.A pokud to lze nevíte kde by mi pomohli na Opavsku?

Nejlepší odpověď
KdoSiOdJinud

Simkarty starší roku 2003 nejdou klonovat, prozatím… 2003 a mladší jdou bez problémů :)