Locko77

Lze jen takto vyplnit složenku?

Zdravim, lze jen takto teoreticky vyplnit složenku na tuto částku bez předložení OP? viz. příloha.

Odpovědi
Edison

Projdi nedávné dotazy. Řešilo se to tu celkem nedávno. Ani link nehodlám hledat. Prostě… HLEDEJDE, než se na COKOLI zeptáte!!! A ne jen tady!!!

mosoj

https://www.ces­kaposta.cz/sluz­by/platebni-a-financni-sluzby-cr/postovni-poukazka-a

JájsemRaibek

K čemu chceš předkládat OP? K podání? Ten bys předkládal pokud by to byla tebou vložená částka mnohem vyšší, cca 50000,–Kč.
Napiš tam Jan Novák, Praha 3, Ble ble ble. Ale pokud se spleteš,nikdo platbu nedohledá a nikdo ti platbu nevrátí, protože není kam.
Jinak ani adresáta nemusíš psát. Stačí třeba Odpovědi – v případě, že jim posíláš peníze za něco. Protože tam je uvedeno číslo účtu a pošta připíše peníze na účet a ne na adresu.