dudu

Lze ho pochopit?

V ranním brněnském deníku se objevila zpráva, že primář gynekologie jedné zdejší nemocnice včera večer v parku Lužánky brutálně zbil mladou romku.
Vyšetřovatelé při řešení události vyjádřili podiv, proč zrovna on, coby zkušený lékař něco takového provedl.
Pan doktor jim odpověděl: „pánové, dnes jsem celý den ordinoval a vyšetřil asi padesát pacientek, mladých i hodně starších. Utahaný jako kůň jdu parkem, když se náhle přede mnou objevila ta dívčina s nabídkou, že když navalím stovku, tak mi ji ukáže! No a mně v ten moment prostě prdly nervy! Věřte prosím, ale já už se do práce ani netěším“.
No, chápete ho?

Nejlepší odpověď
annas

Chápu lékaře. Za prohlídku pacientek dostává plat a najednou má ženě v parku zaplatit stovku? Co je moc, je moc i pro doktora.

Další odpovědi
quentos

starej fór, ale celkem ho chápu. Slyšel jsem hardcore verzi, že tu cikánku zabil a pronáší toto na obhajobu svého trestného činu vraždy.

Michal

Chápu,ale vášně se mají držet na uzdě.Je pochopitelné,že se ta uzda vysmekne z rukou a také nejsme stroje.