Avatar uživatele
dudu

Lze ho pochopit?

V ranním brněnském deníku se objevila zpráva, že primář gynekologie jedné zdejší nemocnice včera večer v parku Lužánky brutálně zbil mladou romku.
Vyšetřovatelé při řešení události vyjádřili podiv, proč zrovna on, coby zkušený lékař něco takového provedl.
Pan doktor jim odpověděl: „pánové, dnes jsem celý den ordinoval a vyšetřil asi padesát pacientek, mladých i hodně starších. Utahaný jako kůň jdu parkem, když se náhle přede mnou objevila ta dívčina s nabídkou, že když navalím stovku, tak mi ji ukáže! No a mně v ten moment prostě prdly nervy! Věřte prosím, ale já už se do práce ani netěším“.
No, chápete ho?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, zdeny, Rico, Greneia před 5031 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Chápu lékaře. Za prohlídku pacientek dostává plat a najednou má ženě v parku zaplatit stovku? Co je moc, je moc i pro doktora.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

starej fór, ale celkem ho chápu. Slyšel jsem hardcore verzi, že tu cikánku zabil a pronáší toto na obhajobu svého trestného činu vraždy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal

Chápu,ale vášně se mají držet na uzdě.Je pochopitelné,že se ta uzda vysmekne z rukou a také nejsme stroje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví