simoneta

Lze hned osmazit zmrazeny hermelin?

Dobry den,nemate nekdo zkusenost s osmazenym hermelinem,ktery je vytazeny z mrazaku? Nejsem si jista jestli bude taky tak chutny? prosim o radu

Nejlepší odpověď
Drap

Už nebude tak chutný, jen proto, že byl v mrazáku. Sýry zmrazením mění částečně svoji chuť. Před osmažením bych ho nechal nejdříve roztát.

Další odpovědi
Kepler

Nikdy mě ani nenapadlo dávat hermelín do mrazáku, nanejvýš tak do teploty kolem nuly (nulová zóna – tam nezmrzne a při tom dlouho vydrží). Takže zkušenost nemám, ale nedoporučoval bych – viz Drap.

mosoj

Ne. Než ho osmažíš tak rozmrzne.

jáára

Rozmrzne na pánvi. Nevidím v tom problém