Mofli

Lze extrahovat a vložit nový zvuk do videa v programu Avidemux?

Dobrý den, ten Avidemux, který jste mi doporučili, je opravdu skvělý program. Mohu ale extrahovat z Xvid videa třeba anglický zvuk a vložit tam český, který jsem třeba extrahoval v Avidemuxu z jiného méně kvalitního videa? Děkuji.
Doplňuji:
A pokud lze, jak se to dělá?

Odpovědi
anonym

Když to umí WMMaker tak ten Avidemux by to neuměl? V WMMakeru ani zvuk nepotřebuji extrahovat, stačí video vložit do časové osy zvuku a je to. A původní zvuk filmu ztlumím.

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/a­videmux/disku­se/