Domi35003

Je možný dovoz do ČR z čínského e-shopu Romwe?

Chtěla bych se zeptat, jestli někdo nemá s nakupováním na Romwe zkušenosti. Četla jsem blogy žen, které nakupovaly normálně z České republiky a dorazilo v pořádku. Dneska jsem si naplnila košík a u vyplňování údajů mi nešla změnit země na ČR, byla tam jen možnost United States, což mě zarazilo. Přijde mi to škoda, protože tam mají pěkné a levné věci a vím, že ostatní neměli problém. Tak chci požádat o rady.

Děkuji :)

Odpovědi
ivzez

Co přesně ženy, které nakupovalY, psaly?
A co říkají obchodní podmínky Romwe?

Altair-AC

Jestli ti to nepůjde, zkus Wish.com. Taky je to tam levné 🙂

cynique

Proč by to nemělo jít? V podmínkách je uvedeno pro CZ: „FREE for orders over US$59.00,otherwise US$15.99“
Chyba bude na Vaší straně.