Michal Kole

Lze dát věneček na uctení památky zesnulých – dušiček na nějaký opuštěný hrob v blízkosti vstupu na hřbitov ?

Zabijí se tímn 2 mouchy jednou ranou.

Uctí se památka babičky a dědečka a zároveň někoho neznámého na koho si nikdo nevzpomene.

Nejlepší odpověď
johana 56

Ano.Zpravidla to takto dělají lidé,kteří mají své blízké zesnulé daleko a z různých příčin nemohou místo jejich posledního odpočinku navštívit osobně.I já každý rok zapaluji u společného městského hrobu svíčku za všechny dušičky.

Další odpovědi
briketka10

ano, proč ne, my jako malé holky jsme se s kamarádkama staraly o opuštěný hrobeček holčičky co zemřela v pěti letech, ještě na něm měla porcelánovou podobiznu a jmenovala se Mánička, příjmení si už nepamatuji..
dnes tam už není, ale vedle dva dětské ještě jo..

Lucijej

Určitě dát můžeš. Ale nechápu, proč ho nezaneseš přímo na hrob babičky a dědy.