ptáč

Lze člověka geneticky upravit, aby ztratil pojem o čase?

Dal by se geny zmanipulovat, třeba pomocí GMO rostlin, aby nechápal čas? Při zachování vyšších duševních schopností by mu ale chyběla schopnost vnímat čas. Nechápal by dny, jako sobota a Neděle. Ani včera, nebo Podzim, před sto lety, atd. jen by nosil hodinky které ukazují 24 formát dne, aby věděl, kdy má jít do práce a z práce. U mě se to už objevuje, nevím co je za den. Nevadí mě tedy pracovat každý den. Stačí, aby mě někdo nasměroval kam mám v kolik hodin přijít a co mám dělat. Z toho plyne výhoda pro společnost, protože sloužím, cosi vytvářím, nikoho neotravuji, nenudím se, a někdo má ze mě zisk.

Odpovědi
Mravenec

Určitě legálně ne, možná nějaká vrozená vada..

Pokud jde přímo o Tebe, tak to se stává, ale geneticky zmutovat nelze. 😁

RyuzakiKate

Leda kdyby měl v genetickém kódu zanesenou permanentní opilost :)