kurec

Lze člověka dostat do deprese jen kvůli této depresivní práci?

Možná si říkáte že to není možné aby takhle špatná práce existovala ale představte si takového operátora na telefonu který má na práci jen volat lidem(potenciálním zákazníkům) ohledně jejich produktů atd… a pokaždé co mu někdo ukončí hovor tak to samozřejmě někteří jedinci hodně slovně opepří, protože samozřejmě většinu lidí takové věci nezajímají. K tomu přidejte to že ten člověk je cizinec(protože firma nemá tolik peněz aby zaplatila čecha) takže jediné co fakt umí je základní čeština na přežítí na ulici a ty výrazy které používá k prodeji produktů. A tímpádem se většinu moc nevtípkuje s lidma v kanclu protože chce vzbudit dojem toho že je pracovitý a tímpádem je menší šance že by ho nadřízený seřval za to že nepracuje. Jinak je to kancelářská práce jako každá jiná od 8:00 do 17:00 po-pá(s přestávkama samozřejmě). A ještě nesmí zapomenou na úsměv! Jelikož když ten kdo volá má negativní náladu tak se to v tom hovoru samozřejmě předá i na zákazníka.

Nejlepší odpověď
Disraeli

Člověk se může dostat do deprese úplně jakkoli… přístup, vnímání, vlastní myšlenky.

Další odpovědi
zjentek

To těžko. Podle mě seš v těžký depresi už tehdy, když se rozhodneš tu práci dělat.