Hakunamatata

Lze číst z nohy? Podobně jako v chiromantii se čte z ruky?

Mají nějaký význam čáry na ploskách nohou? Pokud máte nějaký zdroj, co z nich lze vyčíst.

Nejlepší odpověď
www

Veškeré pavědy dokáží číst třeba jen z kávové sedliny a tu ruku (nohu) ani nepotřebují 🙂
Doplňuji:
Čáry na těle nepředstavují žádnou budoucnost. Hloupým to ale nevysvětlíš a byla to dříve doména jen vychytralých cikánek, sloužící k jejich bezpracnému zisku. Dnes to kopíruje kdejaký ‚odborník‘ všeho typu. Hloupých je totiž stále dost a dost! 🙂

Další odpovědi
briketka10

noha má určité body na, které
se působí při masáži a tím se
dělá dobře některým orgánům
o čtení jsem nic neslyšela..