Babsi

Lze chytit pohlavní nemoc jinak než sexuálním stykem?

Nejlepší odpověď
smutnydrak

jde treba na toaletach,nebo od ručníku…a taky orálním stykem… rada zní: holka nekuř ptáky co dobře neznáš… 😁
Doplňuji:
ale jde… je to těžké ale jde… stačí trošku sekretu na prkínku a nekolik minut virus v nem prezije nez chcipne… nestava se to casto…ale jde to

Další odpovědi
Banshee

Ne nejde. Pohlavní nemoc se nedá chytit jinak než pohlavním stykem nebo s tim spojenými činnostmi :)
Doplňuji:
jo tak možná by to šlo ale to spíš jen vzácně ale podle mě si každej to prkínko utře :) nebo aspoň já :D

janek66

Je to taková tradiční otázka, ale při souhře náhod to někdy lze.
Je to něco podobného jako otěhotnění při orálním sexu.Taky byl popsán případ že to šlo.
Manželka prováděla s milencem orální sex a zrovna při vyvrcholení je přistihl manžel.Postřelil manželku tak nešťastně že sperma proteklo tam kam patří a žena otěhotněla.
Při souhře šťastných (nešťastných) náhod je opravdu možné vše. 🙂

venkovan

Na toto téma na internetu je mnoho článků. Ale i tak je na tvoji otázku jednoduchá odpověď – lze, alůe není to moc časté. Dodržuj hygienu a přečti si mnohé půblikace a články a pokud můžeš, přej si třeba od stromeček očkování proti virů děložního čípku.

elektrikář

V lékařských učebnicích je popsána nakaza syfylidou i nošením nahaté povětrné děvy na krku dotyčný pán tam pak mněl vředy.