dust8

Lze chuťově srovnávat mošt, který se dá udělat z vlastních jablek, s tím, který se koupí v obchodech?

Nejlepší odpověď
Drap

To se nedá téměř srovnat. Shodná je pouze výchozí surovina.

Další odpovědi
Kepler

Já myslím, že se to moc neliší. Závisí to hlavně na odrůdě a kvalitě jablek. Nejlepší je nechat mošt zkvasit a prohnat to trubkama.

Lurius

Ani náhodou, bože, jak mi chybí dědův mošt

led

Ano, pokiaľ ho robíte podľa vlastného receptu, rozdielného od priemyselne hromadne vyrábaného.