Áďa11

Lze bezdrátově nabíjet jak Samsung Galaxy s6, tak Samsung Galaxy s6 Edge ?

Odpovědi
gecco

Ano – tuto technologii mají oba…
😉

Agent000

Nejspíš ano, bylo to v reklamě.
Ale člověk nikdy neví, čemu věřit.

HOLAS

obě zařízení mají NFC technologii, čili ano, mají to obě zařízení, jen ta nabíječka je docela drahá :)

Janek78

Určitě oba nové modely telefonu lze bezdrátově nabíjet jestliže mají Qi funkci v sobě:

Co je to bezdrátová Qi nabíječka?

Je to zařízení, které umožňuje nabíjet smartphony bez drátů nebo konektorů. Je to způsob nabíjení pomocí elektromagnetického pole, které přenáší energii na krátkou vzdálenost mezi vysílačem (nabíječka) a přijímačem (telefon). Stačí položit telefon na vysílač a telefon se začne nabíjet. Qi je standardní rozhraní, které umožňuje bezdrátové nabíjení vašeho mobilního zařízení, které bylo založeno skupinou WPC (Wireless Power Consortium).

Bezdrátová Qi nabíječka v černé barvě například:
http://mp3nami­ru.cz/qi-powerbanky/313-qi-l4000-powerbank-bezdratova-nabijecka.html