Lze bakalářské studium prodloužit o dva roky?

všichni víme, že se normálně dělá, že studenti bakalářského studia na konci třetího ročníku někdy nestátnicují, ale prodloužují o rok a mají tedy rok na psaní BP a učení. jenže, lze prodloužit i o dva roky? díky za odpověď.

Nejlepší odpověď
Quimby

Ano, ovšem stát platí bakaláře na 4 roky, takže je možno zdarma prodloužit jen o jeden rok, druhý rok si člověk už musí zaplatit. Doporučil bych zajít na studijní oddělení a poptat se.

Další odpovědi
Drap

Lze se souhlasem školy, s tím že se prodlouží termín státnic.

Luxx

jo jde… já to tak mám.. teď prodlužuju druhým rokem, ale přišel dopis od rektora, že chce 20.000,– Kč… tak na to bacha