dust8

Lze aplikaci Whats up ovládat i přes internetový prohlížeč?

Odpovědi
OptieX

Krz prohlížeč Opera to jde perfektně.
Podceňovanej prohlížeč, přitom je moc dobrej na to, aby byl přehlíženej.

Imbecil.cz

Já už nějaký čas používám WhatsApp téměř výhradně v prohlížeči a funguje to skvěle.

Stačí jít na https://web.what­sapp.com/ a následovat instrukce. Pokud si dobře pamatuji, tak bylo potřeba telefonem oscanovat QR kód na stránce nebo přepsat nějaké číslo, aby člověk potvrdil, že má přístup k danému účtu.