koník.

lyžování na miniski, snowblade

jaké je lyžování na těchto lyžích? Rozdělují se ještě podle váhy a výšky? Je naq nich vázání asi jen ne lyžáky,že? Boty jsou jen na snowboard? Je na nich vázání i s pojistkou?( při pádu se bota z vázání odjistí, aby nedošlo ke zlomení nohy?)

Nejlepší odpověď
Pájo

http://www.mi­niski.cz/navod/na­vod-snowblade-miniski.pdf

Je to tak na blbnutí na sněhu, o lyžování nelze seriózně hovořit (ani náhodou) :p .. většina z nich není vybavena bezpečnostním vázáním (ale výjimky potvrzují pravidlo, trval bych na něm). Jsou určeny na lyžařské boty. Nemají většinou brzdičky, a proto se připevňují na nohu lankem, aby vám neujely).