kote2010

Lyžařská škola?

Sehnala jsem si lyže s plnou výzbrojí a nyní se chystám na sjezdovku. Na lyžích jsem stála naposledy před 15 lety na školním lyžáku a tenkrát to bylo i poprvé. Týden jsem tenkrát přežila bez větší újmy na zdraví. Mám nyní první pokus o přežití na lyžích učinit pod dohledem instruktora nebo to zkusit sama?

Odpovědi
Joseph

Pokud si nejsi jistá a nemáš někoho sebou jako např. manžela, přítele nebo prostě někoho kdo to umí, aby tě když tak přidržoval nebo radil. Vzal bych si raději instruktora… ale jako jistota je jistota, prostě instruktor tě naučí určitě