vevinka007

Lymfodrenáž

Mamka chce jít na 10* permanentku lymfodrenáže za 1500 ve slevě..
Myslíte že je něco vidět hned po první lymfodrenáži? Třeba vytvárování břicha,hubnutí? Jaký máte zkušenosti?
A mohla bych tam jít i já, když mi je jen 15? Děkuji PS.JSEM TLUSTÁ TAK CHCI HUBNOUT TAKHLE!!!

Nejlepší odpověď
Pájo

Lymfodrenáží samotnou nezhubnete.

Lymfodrenáž, neboli lymfatická masáž je vhodná hlavně pro úpravu projevů celulitidy (jako kosmetická technika).
Jako léčebná masáž se používá hlavně při otocích dolních končetin – usměrňuje tok lymfy z tkání nohou zpět do krevního řečiště a zajišťuje podporu jejího správného proudění. Léčí lymfedémy a zmírňuje chronické otoky. Napomáhá k detoxikaci organismu, zlepšení metabolismu a fyzické kondice.

Lymfodrenáž se provádí buď manuálně nebo pomocí přístrojové techniky. Kvalitnější (a účinnější) je samozřejmě manuální lymfatická masáž (pokud ji provádí vyškolený masér). Strojová bývá levnější.

Další odpovědi
hanulka11

Nikdy se nepozná nic hned – vše má svůj čas a někdy je třeba absolvovat „lekcí“ několik .
Doplňuji:
je doporučeno nejméně 10 x a pak po čase opět zopakovat ,aby účinek měl nějaký efekt
ale také lymfodrenáž není pro každého vhodná