maruš

LUXFERY-Skleněné dlaždice.

Jak zužitkovat klasické bílé luxfery? Máte nějaké nápady nebo inspirace?

Odpovědi
elektrikář

S luxferama pokud jsou průhledné se dají prosvětlit, schodiště, zádvěří,chodby. A pokud jich máš hodně postavit čelní stěny skleníku,. Viděl jsem rekonstrukci skleněného stropu při renovaci secesního hotelu.Klobouk dolů co tam dědkové stvořili. Za komunistů když tam tudy teklo to přelepili ipou. Zrenovovat to šlo jen vybouránám zhotovení nových železobetonových rámu. A do nich se zalily do cementu nové skleněné buchty.

anonym

Dnes jsem v Žabinách viděl luxfery zabudované do zateplené stěny. Polystyren musí mít takovou tl., aby nevznikl tepelný most. Vypadalo to pěkně na jinak holé fasádě.