slavets

LUMIA 800

Prosím Vás, kde se na tomto mobilu dá změnit ton vyzvánění ? Když si najedu na vybranou MP3, nikde nevidím možnost si to dát jako vyzvánění.
Děkuji
Doplňuji:
V příručce jsem nenašla přesný postup

Odpovědi
www

Tady máš postup:
Doplňuji:
Sice ten telefon neznám, ale postup tam vidím jasně a srozumitelně 😉.

Zdroj: www.nokia.com/cz-cs/podpora/pro­dukty/lumia800/u­zivatelska-prirucka/?acti­on=onlineuser­guidepagechan­ge&pFile=GUID-ECD44E06-B919-4F7B-9CB6-850CA1E63909_­FILE001.html

Bedy

No ono to tam musíte nahrát přes Zune. MP3 nesmí být delší jak 40 sekund a být větší jak 1MB.
Takže spusťte Zune, připojte mobil k počítači, tam vyberte tu MP3ku, tam pak na ni klikněte pravým myšítkem a zvolte Upravit.
tam se pak musí napsat do políčka Žánr „ringtone“ a pak až teprv tu MP3ku překopírujte do mobilu.
No a vmobilu stačí kliknout na tu šipku v kolečku, vybrat nastavení (ozubené kolečko)-Vyzváněcí tóny a zvuky a tam pak vyberte vyzváněcí tón.

Ořezat MP3ku můžete například v programu mpTrim – http://jnp.zi­ve.cz/mptrim-oriznete-a-upravte-mp3-soubory