mandes

Ludia prosim poradte, hladam stranku kde sa zaraba klikanim na fb lajkovanim,

ale ja si potrebujem tie kliki kupit, poznate taku stranku ?

Doplňuji:
ale ja si potrebujem lajky kupit a nie natom zarabat, potrebujem jednu foto mojej kamaratky olajkovat 2000 krat, tak poznate niekdo ?

Nejlepší odpověď
www

Raději nic podobného nehledej, převážně se jedná o podvod. Těsně před pomyslnou výplatou se totiž cosi změní a nedostaneš nic ☹.
Řešilo se to i zde už x-krát.

Další odpovědi
huxa

pošli mi 100Kč a já ti seženu 2 liky :)

mandes

ale ja si potrebujem lajky kupit a nie natom zarabat, potrebujem jednu foto mojej kamaratky olajkovat 2000 krat, tak poznate niekdo ?