Lucijej dosáhla na stříbrný post. Popřejete jí prosím se mnou ?

Velmi gratuluji ke stříbru tomu ušlechtilému kovu a přeji příjemnou cestu vzhůru ke zlatu.

Nejlepší odpověď
Damiana

Srdečně gratuluji Lucijej! 🙂

Další odpovědi
terry

Jasně, jasně. GRATULUJI. Jen tak dál 🙂

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/i­mages?q=tbn:AN­d9GcRzPuFRdOt­QBPuWpl13VSvXgM1n­4cNNVB4ORJSEzI­xiM4lxlsSn

Drap

Připojujise ke gratulacím a přeji mnoho úspěchů na cestě ke zlatu.

Bublinnka

Gratuluji

http://ikona.pix­mac.cz/4/stri­brna-medaile-dosazeni-pixmac-ikona-43014139.jpg

aramah

Jistěže gratuluji každý krůček vpřed znamená výhru 🙂

anonym

Safra, za 2 dny, taková smršť!!
Takže vítaj, máš osobní pořadové číslo 64. v klubovém zasedacím pořádku,
(nějak začíná být „přebuchtíno“).
Doplňuji:
Taky už jste se, vy tři, mohly chytit za ruce a protrhnout cílovou pásku společně, mohla být hromadná oslava, takhle sem desítky uživatelů musí běhat přerušovaně, kór, když ty předchozí byly předčasně uzamknuté.

anonym

taky gratuluju

Děda Louda

Vítej na prvním schodu.

pusinka50

Připojuji se ke gratulacím

briketka10

Lucilej také ode mně přijmi vélkou gratulaci :)

anonym

Lucijej, upřímně gratuluji!

iceT

Taky se přidávám ke gratulantům a přeji další úspěchy…:-)

Lucijej

Moc děkuju, že jste si všimli a za gratulace :o)

tom004

Rád se přidávám se ke gratulantům.

johana 56

Gratuluji k dosažení stříbrné mety.

manon

Fííha, tady je to teď samý oslavenec :) Gratuluji :)