Lucidní snění – nemožnost návratu. Co to mohlo být a mám snění ješťe zkoušet?

Pro ty které to nezajímá a mají mě za psichycky narušeného:běž­te pryč

asi týden cvičím lucidní snění ale nevím jestli ještě budu.Můj první zážitek byl úžasný,vše ok.Ale druhý byl horší.Utvářel jsem si věci jak jsem chtěl a dělal co chtěl,vše ok ale pak jsem se chťel vzudit a nešlo to,vůbec,a pak bylo jenom temno a já už jsem sen neovládal.Pozdě ráno jsem se vzbudil ale paralýza žádná.Co to mohlo být a mám snění ješťe zkoušet?Moc jse mi do toho nechce protože,už se nikdy nevzbudit,bych nechtěl.
Doplňuji:
Omlouvám se za hrubky a ještě za tak hrozné ale stalo se mi to dneska a ještě jsem se moc nevzpamatoval

Odpovědi
Drap

Jen jsi obyčejně usnul.

pondělí

Tato věc by se neměla provádět o samotě a už vůbec začátečníkem,měl byste vedle sebe mít člověka který to ovládá a to nejen u sebe a tento člověk vás bude provádět a hlídat
Jen pro zajímavost,v lé­čebnách je už několik lidí co di jen něo přečetli
Já před léty cvičil holotropní bývhání a návraty do minulých životů.
Ale bez odbornice,kterou byla doktorka Foučková,bych skončil se životem přítomným.Můj kamarád to zkusil sám,a žil púlku života přítomnosťí a púlku minulostí z minuleho života,po dvouměsíční hospitalizaci,jej z toho dostala,ale stejně není cele spátky,hlavně ve snech.
A jak se říká,nekvalitní sny zaviňují nekvalitní žití.