Petrdan

LPG systém Vialle, máte zkušenost?

Chci si něchat udělat přestavbu auta na LPG – přesněji systém Vialle a našel jsem jediný servis v Praze který to dělá – autogascoubal. Máte zkušenost s tímto servisem někdo? díky za každou radu a pomoc

Odpovědi
Fojtekk

Ja jsem o nich slysel a jenom dobre veci :) zdaji se mi jako solidni firma urcirte bych se nebal ze by se ti to u nich nevyplatilo ;)

MartinaHob

Servis je to perfektni take jsem si nechavala predelavat auto na LPG a fakt je to pecka.. Urcite bych ti to chtela doporucit :) manzel mi jej teda nechal predelat :D

MartinaHob

Tak jak to vypada? uz jsi u nich byl ? ja domluvila manzelovi darek v podobe prestavby na LPG a pecka !