Shizuka

Lovci lebek

Nevíte kde bych to našla online cz dabing ? …
zatím si to stahuju ale stahuje se to dlouho :D
dívala jsem se tak 15 minut v takovém zeleném přehrávači online a pak mi to ukazalo že mi vypršel limit a že mám počkat nebo koupit vip učet nebo co (tady)
http://eserial­.cz/lovci-lebek/video/6891
Díky za pomoc :D

Odpovědi
JájsemRaibek

v tom zeleném přehrávači-cosupark.com stačí jedno. Zavři to, nech to načíst spusť to a hned zastav. Pak počkej až ukazatel dojde na nebo za ten čas, který si již viděla a spusť to, zase uvidíš jen nějakou část.
Vím je to zdlouhavé a musíš to vždy celé zavřít a znovu spustit.
Pak je tu druhá možnost: zaplatit.