2vk2

Loupe se mi obličej!!

Loupe se mi kůže na obličeji. Nejvíc na nose a pod očima. Taky ji mám dost vysušenou…co s tím? Hodil by se tip na nějakou domácí pleťovou masku:D

Nejlepší odpověď
hanny 2

Nejlépe zajít ke kosmetičce.Chce to peeling-odstranit všechny odumřelé buňky a výživnou masku,dále používat kvalitní výživný krém.

Další odpovědi
jahudka_vlm

mě se na toto osvědčila Nivea

hanulka11

zvlášť přes zimu je třeba obličej mazat mastným krémem , neboť mráz a vítr pokožku hodně vysušuje.

quentos

pomůže peelingový krém, používám brusinkový od Oriflame – Cranberry Winter Scrub, mohu doporučit

terry

Mastné krémy na obličej, kde se loupe pokožka je hloupost. Pokožka je suchá a je potřeba ji hydratovat. Kvalitní přípravky lze použív i v zimě.
S peelingem na obličeji pozor.

Prostě hydratovat. Já používám Artistry a pokožka se pravidelným používáním hodne zlepšila. Ale i tam je potřeba vybrat správně, podle pokožky i podle věku. Ale na suchou pokožku, v tomoto případě.