Gestas

Losnu, nebo Mazňáka?

Nejlepší odpověď
Drap

Nejmenoval se Mazňák, ale Mažňák

Další odpovědi
marci1

Třeba Bahňáka (Rychlé šípy).:-))

aliendrone

BRATRSTVO KOČIČÍ PRACKY!!! (kdyby se vykopal Bohouš, mohla by s nimi být celkem sranda) ;) :D :D

x x x x x

Keplere… tak ještě ti Kačeři z Kačerova, to se dá pochopit, ale TOHLE JE DO NEBE VOLAJÍCÍ!!! ;) :D :D

Znáš alespoň tohle? https://www.y­outube.com/wat­ch?v=zTG6g-ffjco

Kepler

Co to je? Nějaká nová firma, nebo politická strana? Blbů už je tady dost.

independent

Rychlé šípy nemám rád, není možné aby za první republiky už byly dětské gangy.