Zdeňulka

Loni jsem koupila chatu,pozemek a zapomněla zaplatit daně,teď přišla upomínka,formulář už mám,ale nevyznám se,co s tím?

Nejlepší odpověď
RQLM

bezte na prislusny urad, tam by vam meli pomoct

Další odpovědi
chudst

Mohlo by pomoci tohle? http://finance­.idnes.cz/krok-za-krokem-vyplnte-si-formular-priznani-k-dani-z-nemovitosti-py1-/p_dane.aspx?c=A100125­_115433_p_dane_bab

tom004

Zajdi na FÚ,pomohou s vyplněním.Zároveň je možné,částku ihned uhradit na pokladně.

suaeda

Jděte na FÚ. Ale pozor byl jsem na FÚ asi ve 3 různých městech. A někde jednají slušně a pomůžou s vyplněním. Někde, což je příklad v našem městě se na na člověka podívají pohledem „neandrtálce neberem jen je oberem“. A nemít tam známou tak si ani neškrtnu. Inu je to o lidech.