Pejevek

London Bridge je dole aneb co si myslíte o krocích, které budou podniknuty po smrti Alžběty II.?

Nedávno jsem na Novinkách.cz narazila na článek který pojednával o krocích podniknutých po smrti současné britské královny Alžběty II. (Viz odkaz). Myslíte si, že to přehnaly, že tento postup je naprosto odpovídající anebo že by se mněli víc snažit?
https://www.no­vinky.cz/koktej­l/432649-operace-london-bridge-aneb-co-se-stane-kdyz-zemre-kralovna.html

Odpovědi
Drap

Myslím, že v uvedeném článku je vše dostatečně popsáno.