zjentek

Lokneme-li si denně doušek vincentky přímo z hrdla její láhve, kolik hliníku slížeme, než celý obsah vypijeme?

Odpovědi
alik360

Tady za leží na více věcech. Např. jak pití pijete, jak velká máte ústa, Kolik slin vyprodukujete.

aliendrone

Twl, to je pro tebe typické. Starat se o množství slízaného hliníku, chjo… :o :(

Proboha, KDE a JAK tě učili stanovovat si priority? Nemyslíš, že by pro tebe bylo MNOHEM ZDRAVĚJŠÍ se starat o to, kolik slízneš OLOVA, až se nějaký manžel domákne faktu, že to TY mu lezeš potajmu do kurníku? ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Jen tak pro zajímavost: jednou jsem vršek vincentky opláchl pod proudem vody a pak se ho snažil vytřít bílým hadříkem či ubrouskem. Tak samozřejmě jsem mohl vytírat a vytírat donekonečna a ubrousek furt černý, žeano, bo hliník. (;