lululululu

Jaké náležitosti by měly být uvedeny u loga firmy?

Dobrý den, dokážete poradit s tím, jaké náležitosti by měly být uvedeny s logem firmy? Pokud někde vystavíte logo společnosti, je nutné, aby u něj bylo uvedeno i IČO, adresa nebo jiné údaje? Předem děkuji za odpověd

Nejlepší odpověď
Schluker

Logo muze byt kdekoliv a zcela samostatne. Koneckoncu jeste jsem nevidel auto, na kterem by pod logem automobilky byla adresa, nedej boze ICO :)

Další odpovědi
Drap

Neni to nutné

elkon

Logo může představovat, nebo naznačovat co firma vyrábí, ale není to pravidlem. Žádné bližší popisky ne.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.