Anonym012

Jak funguje ženská logika?

S přítelkyní máme italské vztahy. Měli jsme víc rozchodů, ale vždy jsme se nějak zásadně dali do kupy. Nedávno jsme byli na dovolené a před dovolenou se chtěla rozejít, pak jela se mnou na dovolenou a bavila se o tom, že bysme mohli spolu bydlet a po dovolené se zas rozejde… Rozchod trvá skoro 14 dní a došlo někdy k nepřímým kontaktům, tzn. hádkám a co furt dělá, tedy skoro pořád, leze mi na profil Facebooku. Otázka je proč, když mě tedy nechce… co to je za signály? Má teda zájem nebo se už v ženách nevyznám…

led: Co by si měla myslet? Však ona dala podnět k rozchodu a moc dobře věděla, že mi na ní záleží…

Nejlepší odpověď
led

Vždy je to o vzájomnej komunikácii. Skúste sa zamyslieť, či to isté si ona nemyslí o vás.

Další odpovědi
Drap

Nevyznáš se v ženách a neni jisté, zda to vůbec někdy zvládneš.

ivzez

Reaguji až na doplnění otázky:

Vaše otázky (míním i ty starší) na mne nepůsobí
dojmem, že by Vám na Vaší partnerce opravdu záleželo.
A mám pocit, že ona to moc dobře ví.

PS:
Jak víte, že „Vám leze na profil na FB“?

autacek

Už před dovolenou jsme ti psali, ať jedeš s někým niným a že takový vztah nemá cenu. Poradit sis nenechal, teď jsi dostal kopačky sám. Kdyby chtěla být s tebou, tak s tebou je, na tom snad není nic k nepochopení.

Edison

V ženách se žádný člověk nevyzná. Tys to nepochopil. Podle mě Ti víc, než na ni záleží na sobě samém. Navíc nedbáš rad, které jsi tu dostal a pak se divíš. Nepochopil jsi tedy toho mnohem víc. spíše vůbec nic.

zjentek

Logika ženských, jak funguje?

  1. Ona tě nemá ráda, ale chce tě.
  2. Má ráda jen něco z tebe, ale přesně neví, co.
  3. Tuší, že jednou v životě jí to někdo „pořádně udělá“ je za předpokladu, že nebude hloupá.
  4. Teď už víš, která část tebe to není. Najdi tu, kterou má ráda. ;)

orestez

Vážený pane. Tato žena po vás vyžaduje budoucnost. A tu vy jí nejste schopen ničím dát.
Návod pro tazatele osobních vztahů:
Nikdy si nestěžujte před cizími.

  • nikoho nezasvěcujte do svých intimních záležitostí.

Protože nikdo Vám neporadí.
Budete se rvát za jiné slovo.
Tak si všichni odpusťte podobné problémy, kterými nás, uživatele a telky odpovedi cz obtěžujete.
Vy nejste já, vy nejste ona.

Jiří Bohumil

Odpověď na základní otázku. Někdy nevyzpytatelně.:-)))
A nikdy není možno říct, co je dobře a co je špatně. Diplomacie, tolerance, pochopení, odpouštění – to je vše, co je k trvalejšímu vztahu nutné. A to v obou směrech. Viz věrš „Milovat neznamená jen mít rád …“

http://www.ftip­ky.org/sms/ro­manticke/4309_mi­lovat-neznamena-jen-mit-rad-.html

A nebrat nikdy nic moc vážně a tragicky (počti v pokračování v odkazu).

http://www.ftip­ky.org/sms/o-zenach.html

Mc Merkurion

Jak funguje ženská logika?

… to bych taky rád věděl …

… k otázce: komu není radno, tomu není pomoci (viz tvé předchozí otázky) … pro jedno kvítí, slunce nesvítí >>> hledej raději nějakou jinou …

dubraro

1/ Otázku nelze zodpovědět. Obrat „ženská logika“ se používá pro takové chování a myšlení, které není vysvětlitelné v rámci kauzální logiky.
2/ Přítelkyně tě zřejmě úmyslně týrá. To ženy dělávají. Každým dalším „kolečkem“ které s ní absolvuješ, škodíš sám sobě. Jsi-li ochoten přijmout radu, přestaň se o ni zajímat. Za ušetřený peníz navštiv prostitutku, uvidíš, jak snadno, relativně levně a bez psychického utrpení můžeš získat to, co potřebuješ.

siana

Váš vztah je ukázkovým příkladem nepochopitelného a rozdílného fungování ženské a mužské logiky. Co vy, muži, považuje za zásadní, je pro nás, ženy, pouze okrajové, nepodstatné a naopak. Každý vztah je určitým kompromisem, za které hranice jsme ochotni zajít a kam už nemůžeme nebo nechceme. Říká se tomu tolerance. A kdo neumí být tolerantní, pak většinou zůstane singl, nehodí se pro společný život. Tolerance znamená mj. i respektovat partnerovo soukromí, tedy napátrat v jeho telefonu nebo facebookovém profilu.

replicator

Já nebudu číst jaká je přítelkyně, ale odpovím jak funguje „ženská logika“.
Celkově ženy jsou natrénovány na závist, egoismus a manipulaci společností.
Z toho plyne, že je zde větší šance, že budou chtít někoho omotat okolo prstu a ovládat. První však musí najít nebo vytvořit nějakou špínu, aby mohlá dávat vinu…

Předpokládám, že ty „hádky“ budou nejspíš její další pokusy…
Já bych do takového vztahu tedy vůbec nešel, pokud „neví“ nebo si nechává karty na později a ještě k manipulaci tak to fakt nemá cenu ani začínat vztah.

ivzez

@Replicator, soudíte snad ženy podle sebe?

replicator

Jestli je slovo „soudit“ myšleno, že čerpám z vlastní zkušenosti tak ano. Díky své tiché povaze se mohu dostat k některým lidem blíže, protože mi věří.
Data, které od společnosti přijímají nemusí být použity v souladu k lidským hodnotám. Já nic proti tomu nemám, dá se to pochopit i jako použití rozumu pro výhodu sebe a neprospěch druhého.

ivzez

Mně tedy přijde dost sprosté se takto o ženách vyjádřit. Netvrdím, že neexistují i takové, ale napsat to o všech?

Co kdybych na základě tazatelova přístupu k partnerce
a Vašeho hodnocení žen ohodnotila všechny muže? Přišlo by Vám to v pořádku?

Mně ne, protože vím, že existují i rozumní muži.

replicator

Už na začátku věty bylo napsáno, že je to bráno z většiny (celkově). Přesto nevěřím, že věříte, že se takto chovají všichni…
Já předkládám statistiky a možnosti. Řětězce akcí, které vytvoří společnost a dotlačí k naučení určené vlastnosti není snad třeba psát .
Stačí si představit základní školu, kde se do 8 členné ženské skupiny dostanete jen za určitých podmínek, pokud má nějakou skvrnu po jídle nechají ji v tom ještě tak týden vykoupat přede všemi. Tím, že bude na sebe tak dbát vede v dospělejším věku k egoismu. Z těch tahanic mezi kamarádkami zase k naučení manipulace atd.
Přiznejme si, že hodně žen může mít některé hodnoty jinde než muži. Lepší než si pořád jen opakovat lež, že každý se 100% rozhodne sám…

ivzez

Podle mých zkušeností nesedí ani ta většina.

Většina žen stejně jako většina mužů má rozum, váží si svých partnerů/partnerek a chovají se podle toho.

Dokonce ani částečně odlišné žebříčky hodnot nevedou k manipulacím apod.

(Že bych měla až takové štěstí na lidi ve svém okolí? Myslím, že ne. Myslím, že „normální“ myšlení a slušné jednání převládá.)

orestez

led, ser na to.

led

nemôžem, každý má právo mať vlastný názor

Anonym012

Ivzes: Nějak nerozumím. Z toho psaní je jasné, že mi na ní záleží, jinak bych sem logicky nic nepsal a neptal se.

ivzez

Naopak je jasné, že Vám na ní moc nezáleží.

Několikrát jste to vysloveně napsal, dáváte
najevo, že Vás zajímá jen to, co chcete Vy.
Nesnažíte se jí porozumět, jen hledáte, jak
docílit toho, co chcete.

Tak se milující muž nechová.

Také byste situaci řešil s ní a ne s cizími lidmi v internetu.

autacek

Třeba jsi ji jen nenehal dostatečně vycukat a přileze zpět jako minule…