lololomaja

Lněná semínka – jak je připravujete a jíte?

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat jestli tady někdo má zkušenosti s přípravou a konzumací lněných semínek. Internet jsem prohledávala a našla jsem jen takový návod na sliz. Zkusila jsem a je to dobré:) Neznáte něco dalšího?
Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Jím je jen tak a hojně přidávám do pečiva.

Další odpovědi
pusinka50

Můžeš je přidat do úplně každého jídla, i vařeného. Nebo je roztluč v hmoždíři. V jídle je dobře rozkousat a dodáš tělu potřebné živiny

hanny 2

Lněné semínko pomelu v el.mlýnku a přidávám ráno asi 1 pol.lžíci do ovesno-pohankové kaše s ovocem a ořechy,praženými slunečnicovými semínky apod.Díky tomuto semínku nemám potíže s vyprazdňová­ním,ale musím přidat ještě tvaroh – dávám vanilkový z Lidlu,6,5%tu­ku,aby se účinné látky rozpustily v tucích.