Psychotic

Litujete muže, kteří o všechno přijdou při rozvodu?

Edit: Vidíte, na děti jsem ani nepomyslel. Ale ano, myslel jsem majetek – o děti se dá koneckonců přijít jakýmkoli rozchodem, nejen „vypovězením smlouvy“.

Nejlepší odpověď
marci1

Co je v životě více, peníze, majetek, žena semetrika nebo štěstí, klid a pohoda? Šťastný život stavíme na duševním klidu. 🙂
Cicero

Další odpovědi
WoIfy

Lituji muže, kteří si myslí, že sňatek je na vždy.
Lituji muže, kteří si myslí, že po rozvodu mohou zůstat přátelé.
Lituji muže, kteří si myslí, že jim po rozvodu něco zbude.

Kepler

Vůbec ne, pokud máš na mysli majetek. Naopak, bylo to pro mně povznášející. Udělal jsem si bydlení podle svého a staré krámy opustil. Pokud ovšem při rozvodu přijdeš i o děti, je to smutné. Takoví muži si politování zaslouží.

Anikitos

Já lituji samotného rozvodu. Pochopte přece, že třeba po tolika letech společného žití se toho všeho vzdají, v podstatě sami sebe. Pokud se milovali, ale přesto to nezvládli, tak sami pochybili – vše lze překonat pokud se lidé opravdu milují; pokud se nemilovali ani na začátku, tak se do svatby neměli pouštět, no a pokud se milovali a láska nakonec vyprchala, tak to nebyla pravá ryzí láska.

Nuk nuk

Lituji jen tu menšinu mužů (a žen), kteří ke svému rozvodu ničím nepřispěli a ještě je jejich protějšek natolik praštěný, že obere, o co jde.

da ny

Lituji,
takového rozvedeného muže neznám!
Všichni se většinou tloukli o svou polovinu, na děti nehleděli, dělily se i příbory. na kusy. Z vyprávění též několika desítek pacientů…
Vím pouze o 1 výjimce, ten odešel dobrovolně tzv. s igelitkou a nechal dětem a bývalé ženě byt, dosluhující elektroniku a starý nábytek. Vzal si „jen“ nové auto a chatu…:-)

marci1

Ad:„Kepler“-nemám body. 🙂

Kepler

No a? Já na bodech nevisím, to je velmi tenká strunka.

marci1

Souhlas. 🙂