Avatar uživatele
Psychotic

Litujete muže, kteří o všechno přijdou při rozvodu?

Edit: Vidíte, na děti jsem ani nepomyslel. Ale ano, myslel jsem majetek – o děti se dá koneckonců přijít jakýmkoli rozchodem, nejen „vypovězením smlouvy“.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, marci1 před 2807 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Co je v životě více, peníze, majetek, žena semetrika nebo štěstí, klid a pohoda? Šťastný život stavíme na duševním klidu. 🙂
Cicero

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
WoIfy

Lituji muže, kteří si myslí, že sňatek je na vždy.
Lituji muže, kteří si myslí, že po rozvodu mohou zůstat přátelé.
Lituji muže, kteří si myslí, že jim po rozvodu něco zbude.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Vůbec ne, pokud máš na mysli majetek. Naopak, bylo to pro mně povznášející. Udělal jsem si bydlení podle svého a staré krámy opustil. Pokud ovšem při rozvodu přijdeš i o děti, je to smutné. Takoví muži si politování zaslouží.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?marci1 Nahlásit

Avatar uživatele
Anikitos

Já lituji samotného rozvodu. Pochopte přece, že třeba po tolika letech společného žití se toho všeho vzdají, v podstatě sami sebe. Pokud se milovali, ale přesto to nezvládli, tak sami pochybili – vše lze překonat pokud se lidé opravdu milují; pokud se nemilovali ani na začátku, tak se do svatby neměli pouštět, no a pokud se milovali a láska nakonec vyprchala, tak to nebyla pravá ryzí láska.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Lituji jen tu menšinu mužů (a žen), kteří ke svému rozvodu ničím nepřispěli a ještě je jejich protějšek natolik praštěný, že obere, o co jde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Lituji,
takového rozvedeného muže neznám!
Všichni se většinou tloukli o svou polovinu, na děti nehleděli, dělily se i příbory. na kusy. Z vyprávění též několika desítek pacientů…
Vím pouze o 1 výjimce, ten odešel dobrovolně tzv. s igelitkou a nechal dětem a bývalé ženě byt, dosluhující elektroniku a starý nábytek. Vzal si „jen“ nové auto a chatu…:-)

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
marci1

Ad:„Kepler“-nemám body. 🙂

před 2807 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

No a? Já na bodech nevisím, to je velmi tenká strunka.

před 2807 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Souhlas. 🙂

před 2807 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek