ten který je

Lithium a hamiltonián

Má lithium hamiltonián?

Nejlepší odpověď
kapka

Víceelektronové atomy mají hamiltonián skládající se z několika jednoelektronových a dále pak z členů odpovídající vzájemné coulombické interakci mezi jednotlivými elektrony. Např. Lithium má hamiltonián

Takhle vědecky začínám mluvit zhruba po pátým panákovi. 😁

Další odpovědi
Miroslavst

Jak už jsme říkali, hamiltiorán bude zřejmě nový operátor a ano má Lithium. Lithiové baterky v nabízených telefonech.

anonym

jak to říct,někteří uživatelé ale já nééé,se ptají jestli nás zkoušíte kdo je ještě střízliv,nebo zda jste se propil do střízliva,ale ptaj se oni já néé já jen tlumočím
Doplňuji:
tak na mé vědecké odpovědi budete muset počkat až se je naučím nebo umřu

ten který je

Kapko ano ano je to tak.Nechcete si dát ještě panáčka at se to naše vědecké téma ještě rozvine?V TV je stejně nuda.:-DD

kapka

Ok. 😁

ten který je

😁