Marta077

Lítáte či jezdíte i tak k moři vzhledem k situaci?

Nejlepší odpověď
Malvína

Ne, zaprvé využívám k dovolené naši ČR, letos moře být mělo, ale nebudu riskovat. Stejně je to všude samé opatření a zákazy, nic bychom z toho neměli.

Další odpovědi
Justin1

Ne, k moři na dovolenou obvykle nejezdím.

Drap

Ne, u moře jsem už nebyl několik let a ani v budoucnu neplánuji. Nemám žádnou potřebu jet k moři.

da ny

Už ani ne a letos vůbec ne.
Kdyby navštívený stát uzavřel hranice, delší pobyt, strava a cesta by se mi extrémně prodražily :)
„Ušetřené“ penízky za cestu k moři utrácím na výletech po naší krásné zemi :D Některá místa jsou přímo srdeční záležitostí.

marci1

Lítám na koštěti jen po českých luzích a hájích. 🙂

mosoj

Nelétám, ani nejezdím. Nikdy jsem u moře nebyl a když vidím ty davy o nic jsem nepřišel. Mám svoji rodnou Šumavu, kterou do dnes nemám prošmejděnou. Davové psychóze se vyhýbám. Taková procházka na trase, po které jsem chodil před 60ti léty do školy za každého počasí vydá za pět moří, nebo tůra proti proudu Sekerského potoka od Křemelné nemá konkurenci!!