smile35

Lístky na MS v hokeji 2015. Zaslechla jsem, že nezaplacené zarezervované lístky propadnou. Jak bude možné je získat?

Tak po lístcích se jen zaprášilo, jaké jsou další možnosti, jak sehnat lístek na české zápasy?? Zaslechla jsem, že nezaplacené zarezervované lístky propadnou. Jak bude možné je získat?? Je nějaká šance, že budou v únoru?? Díky za každou radu ohledně získání 3 vytoužených lístků pokud možno na zápas se Švédskem…

Odpovědi
cochee

Zjisti si, jak dlouhá je lhůta na zaplacení lístků objednaných na netu – no a pak číhej. Hodně štěstí 🙂

CTTON

Získat lístky lze také zde, každý rok je možnost získat lístky nové na nejnovější utkání.
https://Bit.ly/lis­tkyzdarmaprovas

bulík

do 24 hodin od bookováni přes net je nutné koupit, jinak se vrací do prodeje.