Martanos

Lístek na peníze

Mam problem marodim od 31.10.2013 až do ted. takže minuly měsic sem marodil jeden den. Volali mi z prace že mam odevzdat lístek na penize na ten jeden den a nevim si s tím rady protože sem tady četl že mi ho doktorka vystaví až po 21 dni.tak mi prosim poraďte dekuji

Odpovědi
Alfonz.SPO

Uctarna asi mele panty… Prvnich 20dni ti ma platit penize zamestnavatel, takze je to v jejich moci to vyresit. Zrejme v techto dnech neni listek na penize potreba, je potreba pro socialku az od 21.dne nemoci
Doplňuji:
DOPLNENI
a prvni 3dny v mesici ti nikdo nezaplati, tak nechapu proc chteji listek na penize na 1 den, ktery ti stejne nezaplati !