rodinka

List zaslaný mé osobě je omyl?

Dostal jsem poštákem městs.soudu list do schránky,kde je vyrozumění státního zástupce k č.j.věc a další a veř.zasedání o odvolání proti rozsudku obv.soudu atd.,podepsaná soudkyně.Je to omyl k mé osobě,nebo teprve rozhodnou,zda se odvolání bude konat?Děkuji
Doplňuji:
V listu od pošťáka městs.soudu nebylo jméno adresáta,ale státní zástupkyni atd.,proto se ptám,zda to není nějaký omyl.

Nejlepší odpověď
standa

Otázka je docela nesrozumitelná, navíc bez znalosti základních faktů (např. jakou máte ´roli´ v tomto řízení) je velmi obtížné podat smysluplnou odpověď.

Pokud budu trochu věštit 🙂 tak by se možná mohlo ze strany pisatele dopisu jednat o reakci (=odvolání) na rozsudek.

K vašemu dotazu „…nebo teprve rozhodnou,zda se odvolání bude konat“ je nutné upozornit, že o ´odvolacím řízení´ se nerozhoduje zda ano či ne, ale otázkou je KDY bude nařízeno toto odvolací řízení.

No a co se týká vaší otázky „Je to omyl k mé osobě“, tak si troufám trvdit, že na 99,9% měl Městský soud řádný důvod vám zmiňovaný list poslat…

Další odpovědi
anetadela1

Nezlobte se, ale to musíte vědět vy, zda je to omyl či ne. Jestli jste si vědom nebo čekáte, že by vám takový dopis mohl přijít, tak to asi omyl nebude.