autacek

Liší se nějak zásadně prožitek mužského orgasmu v závislosti na partnerce?

  • možná jsme se nepochopili, dotaz zněl na těch několik závěrečných vteřin, nikoli na celý milostný akt (tam je to snad bez diskuzí), osobně třeba shledávám (překvapivě) rozdíly s věkem, nicméně vidím, že jste tu mnohem zkušenější fajnšmekři, lze tedy rozdíl slovy popsat?

Nejlepší odpověď
zjentek

Tak boty budou také hezčí a víc si je užiješ, když bude kvalitní ševcovský kopyto. No je to fakt no, i když třeba zamrzí.. (;

Další odpovědi
NoFear

I muži můžou mít různé orgasmy, stejně jako ženy (ovšem né tolik a takové druhy). Partnerka i to, jak ji partner vnímá a cítí se „vedle“ ní (spíš v ní :D) může ovlivnit prožitek a „sílu“ toho orgasmu.
Taky slabší orgasmusm můžeš mít, když si sedíš na zadku = pánevním dni (který dost s orgasmem a jeho sílou a prožitkem souvisí), oproti tomu, kdy jsi na vrchu nebo stojíš. Zvlášť, když na tobě sedí robustnější partnerka. :D To se pak možná i všechno znecitliví (nejn to pánevní dno).
Jak moc té partnerce věříš a jak je ti sympatická (a co všechno dělá) má svůj vliv. Řekl bych, že největší rozdíl se pozná, když máš sex s někým koho nemiluješ a naopak s někým koho jo a na kom ti velmi záleží. Zda je to romantický, vášnivý nebo pomalý sex nebo živočišný, tvrdý a rychlý (popřípadě kombinace živočišného a romantického/váš­nivého). A taky kolikáté kolo „jedeš“ to ovlivní. :DD
Vlastně všechno přece může nějak ovlivnit ten výsledek a pocit. A parterka při tom taky hraje nemalou roli. Však hlavně, že tam je, ne? :D

paul1

Či zásadně, to nevím, ale rozhodně vliv partnerky tam bude.
Ještě jedna průpovídka, snad i vtipná: Suchý tam a mokrý ven, přejeme Vám dobrý den.

aliendrone

Kdovíproč jsem si myslel, že jsi starší (resp. zkušenější), ale co už. Lepší než tuna vysvětlovacích kydů je vlastní zkušenost – zkus a pochopíš (budeš vědět). ;) :D :D

elkon

Kdybys měl pár holek, tak se nebudeš ptát. Zkus si to sám.

Arne1

ANO

Kepler

Určitě, jednou jsem se udělal ještě dřív, než jsem kočku stačil úplně svlíknout. Bože, to byla bohyně Venuše!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.